АП. 43 Включва мазе
122,511 €
(1,349 €/m2)
-
Области: 90.75 m2
-
Апартамент: №43
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта