АП. 45
88,537 €
(1,350 €/m2)
-
Области: 65.58 m2
-
Апартамент: №45
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта