АП. 36
127,068 €
(1,350 €/m2)
-
Области: 94.12 m2
-
Апартамент: №36
-
Етаж: 1
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта