Преминаване към съдържанието

ТРИСТАЕН!

135,000 €

(1,298 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Представяме Ви тристаен апартамент в ж.к. Овча купел 2, разположен в сграда с функционално разпределение.

Имотът се състои от: просторна дневна с кухненски бокс; две самостоятелни спални; баня; отделна тоалетна; тераса.

Апартаментът е проектиран с внимание към комфорта и естествената светлина, което го прави подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.

Сградата е на етап Акт 14, с отлично местоположение в близост до метро, спирки на градски транспорт, магазини, училища и зелени площи.

За повече информация и огледи, обадете се сега и цитирайте код: 258876

  • Местоположение:
    София, Овча Купел 2

  • Площ в квадратни метри:
    104 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*