Преминаване към съдържанието

Тристаен апартамент !!! Акт 16 !!! Възраждане !!! до Краснодар!!С паркомясто в цената!!!

219,000 €

(2,304 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INclusive недвижими имоти предлага за продажба тристаен апартамент в ж.к. Възраждане, разположен на среден етаж в чисто нова сграда с Акт 16.

Имотът е функционално разпределен- дневна с кухненски кът , две спални , баня с тоалетна , входно антре и тераса обикаляща целия апартамент.

В цената е включено и паркомясто, което осигурява допълнителен комфорт и удобство.

Локацията е отлична – на метри от центъра на Бургас и в непосредствена близост до Борисова градина.

Районът предлага всичко необходимо за комфортен начин на живот – заведения, магазини, детска градина, училище и удобен градски транспорт.

Имотът е подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция с отличен потенциал.

За повече информация , свържете се с нас.

Обадете се и цитирайте следния код: 258190

  • Местоположение:
    Бургас, Възраждане

  • Площ в квадратни метри:
    95.04 m2

  • Строителство:
    Ново строителство

  • Етаж:
    4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*