Преминаване към съдържанието

ОФИС – МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ

589,900 €

(1,552 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ЮЖЕН РАЙОН !!! ТРИ НИВА !!! ОСИГУРЕНО ПАРКИРАНЕ !!! САМОСТОЯТЕЛЕН ВХОД!

INclusive Недвижими имоти Ви представя офис в един от най-предпочитаните южни райони на София - Манастирски ливади. Намира се в близост до бул. България, бул. Тодор Каблешков и Околовръстен път.

Имотът позволява да е в полза на бизнеса и жилищните нужди на новия собственик.

Общата площ от 380кв.м. е разпределена в три нива както следва:

Партерно ниво - входно антре и работна зала, която осигурява достъп до сутерена и първия етаж.

Първи етаж - две големи работни зали, три кабинета, кухненски бокс, две тоалетни, южна и северна тераса.

Сутерен - голямо складово помещение с архив.

Паркирането е осигурено с четири външни паркоместа, които са включени в цената на имота.

При наличие на интерес и желание за оглед, моля обадете се на посочения телефон и цитирайте код: 257477

  • Местоположение:
    София, Манастирски Ливади

  • Площ в квадратни метри:
    380 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*