Преминаване към съдържанието

Гарсониера

54,900 €

(1,276 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

САНИРАНА СГРАДА! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ!

Представяме на вашето внимание апартамент в сграда, която е току що санирана, осигуряваща ниски разходи за отопление и охлаждане. Апартаментът е с чисто нова дограма. Ситуиран на втори етаж. Солидна входна метална врата, антре, кухня и просторна всекидневна. Остъклена тераса. Баня с тоалетна. За допълнителна информация и да заявите оглед моля обадете се на посочения номер и цитирайте следния код: 259006

  • Местоположение:
    гр.Радомир, Перник, област

  • Площ в квадратни метри:
    43 m2

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*