Преминаване към съдържанието

ЧЕТИРИ ОТДЕЛНИ СТАИ! СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ! СРЕДЕН ЕТАЖ! ПРОСТОР И СВЕТЛИНА!

160,000 €

(2,000 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

—Четиристаен апартамент в кв. Левски, разположен на среден етаж в панелна сграда с асансьор, точно срещу супермаркет БИЛА.

Жилището е подходящо както за живеене, така и за закупуване с цел инвестиция, поради района, в който се намира и удобното разпределение на стаите и многото естествена светлина през деня.

В непосредствена близост до сградата има детска площадка, много свободни паркомест, като сградата е с голямо отстояние от съседните, което дава усещане за повече пространство, светлина и въздух.

Районът е удобен за живеене, с бърз достъп до транспорт, магазини и всичко необходимо наоколо.

За повече информация и огледи: 234734

  • Местоположение:
    Варна, Левски

  • Площ в квадратни метри:
    80 m2

  • Строителство:
    Панел

  • Изложение:
    Северозапад, Югоизток

  • Етаж:
    5

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*