Преминаване към съдържанието

3-стаен

258,900 €

(3,262 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ТОП ЛОКАЦИЯ | ТУХЛА | СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ |НА МЕТРИ ОТ БОТЕВАТА ГРАДИНКА

Предлагаме за продажба тристаен тухлен апартамент в района на площад Лаврентий,на метри от Ботева градинка – утвърдена и предпочитана централна локация с отлична инф раструктура.

Жилището е разположено на среден, изцяло покрит етаж, което гарантира комфортен вътрешен климат и ниски разходи за отопление. Изложението е югоизток – осигурява естествена светлина и приятна атмосфера през целия ден.

Апартаментът е след основен ремонт, изпълнен с качествени материали, и се предлага напълно обзаведен и оборудван. Имотът е готов за нанасяне без необходимост от допъл нителни инвестиции.

Разпределението е функционално и удобно – просторна дневна с кухненска част, две самостоятелни спални, баня с тоалетна и обслужващи помещения. За по-голяма яснота е приложена схема на разпределението.

Локацията, състоянието и параметрите на имота го правят отличен избор както за собствен дом, така и за сигурна инвестиция в район с постоянно търсене.

Свържете се с нас и цитирайте посочения код № 234846

  • Местоположение:
    Варна, Център

  • Площ в квадратни метри:
    79.35 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Югоизток

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*