Преминаване към съдържанието

3-стаен

191,000 €

(2,029 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ФУНКЦИОНАЛНИ РАЗПРЕДЕЛЕНИЯ!!! НАЙ-БЪРЗО РАЗВИВАЩИЯТ СЕ РАЙОН В ЮЖНА СОФИЯ!!! ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР!!! МОДЕРНА ВИЗИЯ !!!

HOME2U представя на вашето внимание тристаен апартамент е комплекс от затворен тип в ж.к. Малинова Долина. Апартамента е разположен на партера и към него има двор от 50 кв.м. Комплекса се състои от четири четириетажни сгради от които се откриват невероятни гледки към Витоша планина. В близост до сградата ще бъдат изградени ключови улици и булеварди, като ул. Едуард Генов, която свързва бул. Климент Охридски със Симеоновско Шосе, и ул. Тодор Недков, която ще осигури връзка между ж.к. Дървеница и Околовръстния път. Предстои изграждането и на нови метростанции, които ще свържат Ринг Мол и Симеоновски лифт с централната част на града. Има възможност за закупуване на допълнително паркомясто или гараж. За повече информация или за запазване на час за среща, не се колебайте да се свържете с нас и да цитирате този код: 126680

  • Местоположение:
    София, Малинова Долина

  • Площ в квадратни метри:
    94.13 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*