Преминаване към съдържанието

2-стает Тракия ТОР локация 1050€/кв

82,026 €

(1,051 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

! ТОП ЛОКАЦИЯ ! ВИСОКОКАЧЕСТВЕНО СТРОИТЕЛСТВО!

Инклузив недвижими имоти предлага 2-стаен апартамент в една от най-луксозните сгради в района на Тракия. Сградата се отличава с модерна визия и много луксозни общи части. Апартаментът се състои от антре, хол и трапезария, 1 спалня, баня с тоалетна и тераса. Сградата се намира в предпочитаните квартали за живеене в гр.Пловдив. В района има няколко училища и детски градини, както и големи вериги магазини. Етап на завършеност - преди Акт 16!

За повече информация и огледи обадете се на посочения телефон и цитирайте кода:№ 10765

  • Местоположение:
    Пловдив, Тракия

  • Площ в квадратни метри:
    78 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*