Преминаване към съдържанието

2-стаен

135,000 €

(2,014 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН!! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ!! СРЕДЕН ЕТАЖ!!

Представяме на Вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент в района на кв. Гагарин. Жилището е на среден етаж и е със следното разпределение : просторна и светла дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса с панорамна гледка, коридор. Сградата е с АКТ 16 от 2025 година, с отлични общи части, с подземен и надземен паркинг, детска площадка, в непосредствена близост до магазин "Lidl", а локацията и позволява бързо предвижване до центъра на града.

Обадете се сега и цитирайте следния код: 138863

  • Местоположение:
    Пловдив, Гагарин

  • Площ в квадратни метри:
    67 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг

  • Етаж:
    6

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*