Преминаване към съдържанието

2-стаен

183,500 €

(2,237 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

АКТ-16 ! ! ! ТУХЛА ! ! ! ГАЗ ! ! !

Представяме на вашето внимание двустаен апартамент със следното функционално разпределение входно антре, коридор, кухня с трапезария и всекидневна с излаз на тераса, спалня с излаз на тераса и баня с тоалетна. Изложение Юг/Запад. Възможно е да се преустрои на тристаен апартамент. Отоплението е на газ. Сградата е малка, разположена е сред зеленина и тишина на пет минути от спирки на градски транспорт. Обадете се сега и цитирайте код:135943

  • Местоположение:
    София, Карпузица

  • Площ в квадратни метри:
    82 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Югозапад

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*