Преминаване към съдържанието

1-стаен

120,000 €

(2,926 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

НА 20-МЕТРА ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ ! ! ! ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ ! ! ! ! ! ! ОБЗАВЕДЕН ! ! ! Представяме на вашето внимание едностаен апартамент, със следното функционално разпределение: входно антре, дневна, спалня и баня с тоалетна. Апартамента се продава обзаведен, включително всички електроуреди. Предимствата на имота са следните: дограмата е подменена с нова PVC, водопроводната система е сменена с нова полипропиленова. Сградата се намира на комуникативно място, в непосредствена близост до спирки на градски транспорт, детски градини. За ваше улеснение прилагаме и схема на разпределение на имота. Обади се сега и цитирай този код:255641.

  • Местоположение:
    София, Банишора

  • Площ в квадратни метри:
    41 m2

  • Строителство:
    ЕПК

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*