С АКТ 14! УЛ.РАЯ!
107,835 €
(1,500 €/m2)
Купи само за /месец с
За имота
С АКТ 14! УЛ.РАЯ!
Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент в сграда с модерна визия на ул.Рая. Двете сгради А и Б са с височина 10 етажа, 9 от които жилищни.В сградите (А и Б) са предвидени общо 109 подземни паркоместа. Предвидени са и общо 44 външни паркоместа. Сградите ще сас красиво аранжиран вътрешен двор, ограден и обезопасен със система за контрол на достъпа и видеонаблюдение, предвидени са модерни и безопасни детски площадки.
Избери своя нов дом днес!
За повече информация обадете се сега и цитирайте следния код: 236433
-
Местоположение:
Пловдив, Христо Смирненски -
Площ в квадратни метри:
71.89 m2 -
Строителство:
Ново строителство -
Етаж:
партер
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта