А 32
309,000 €
(2,006 €/m2)
-
Области: 154 m2
-
Апартамент: №32
-
Етаж: 8
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта