Преминаване към съдържанието

Ателие А-101

246,255 €

(1,649 €/m2)

  • Области: 149.25 m2

  • Апартамент: №А-101

  • Етаж: 1

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*