Преминаване към съдържанието

АП. 30 Включва мазе

157,362 €

(2,155 €/m2)

  • Области: 73 m2

  • Апартамент: №30

  • Етаж: 5

  • Изложение: Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*