АП. 1 Включва мазе
179,637 €
(1,890 €/m2)
-
Области: 95 m2
-
Апартамент: №1
-
Етаж: партер
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта