АП. Г 1
187,623 €
(1,998 €/m2)
-
Области: 93.89 m2
-
Апартамент: №Г 1
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта