Ап. А4
98,736 €
(2,108 €/m2)
-
Области: 46.82 m2
-
Апартамент: №А4
-
Етаж: 1
-
Изложение: Север, Северозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта