АП. 9 Включва мазе
149,121 €
(2,071 €/m2)
-
Области: 72 m2
-
Апартамент: №9
-
Етаж: 1
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта