Преминаване към съдържанието

АП. 9

237,704 €

(1,424 €/m2)

  • Области: 166.81 m2

  • Апартамент: №9

  • Етаж: партер

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*