Преминаване към съдържанието

АП. 89

194,000 €

(2,352 €/m2)

  • Области: 82.48 m2

  • Апартамент: №89

  • Етаж: 15

  • Изложение: Север, Изток

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*