АП. 84
298,954 €
(2,680 €/m2)
-
Области: 111.51 m2
-
Апартамент: №84
-
Етаж: 8
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта