АП. 80
393,290 €
(2,681 €/m2)
-
Области: 146.69 m2
-
Апартамент: №80
-
Етаж: 8
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта