Ап 8
231,000 €
(2,174 €/m2)
-
Области: 106.21 m2
-
Апартамент: №8
-
Етаж: партер
-
Изложение: Север, Изток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта