АП. 77 Включва мазе
82,908 €
(1,340 €/m2)
-
Области: 61.87 m2
-
Апартамент: №77
-
Етаж: 12
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта