АП. 71 Включва мазе
59,160 €
(1,340 €/m2)
-
Области: 44.14 m2
-
Апартамент: №71
-
Етаж: 11
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта