АП. 66 Включва мазе
61,120 €
(1,340 €/m2)
-
Области: 45.61 m2
-
Апартамент: №66
-
Етаж: 11
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта