Преминаване към съдържанието

АП. 62

315,000 €

(2,101 €/m2)

  • Области: 149.89 m2

  • Апартамент: №62

  • Етаж: 10

  • Изложение: Север, Изток, Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*