Преминаване към съдържанието

Ап. 61

377,199 €

(2,223 €/m2)

  • Области: 169.68 m2

  • Апартамент: №61

  • Етаж: 9

  • Изложение: Югозапад, Запад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*