ап 58
120,990 €
(1,503 €/m2)
-
Области: 80.47 m2
-
Апартамент: №58
-
Етаж: 6
-
Изложение: Югозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта