АП. 5
135,177 €
(2,081 €/m2)
-
Области: 64.94 m2
-
Апартамент: №5
-
Етаж: 3
-
Изложение: Север, Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта