АП. 47
140,292 €
(1,798 €/m2)
-
Области: 78 m2
-
Апартамент: №47
-
Етаж: 6
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта