АП. 42
133,000 €
(2,101 €/m2)
-
Области: 63.28 m2
-
Апартамент: №42
-
Етаж: 6
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта