АП. 4 Включва мазе
201,588 €
(1,976 €/m2)
-
Области: 102 m2
-
Апартамент: №4
-
Етаж: 1
-
Изложение: Север, Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта