Ап 4
157,847 €
(2,340 €/m2)
-
Области: 67.45 m2
-
Апартамент: №4
-
Етаж: 1
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта