АП. 35
274,856 €
(2,350 €/m2)
-
Области: 116.96 m2
-
Апартамент: №35
-
Етаж: 7
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта