Преминаване към съдържанието

Ап 23

204,225 €

(1,890 €/m2)

  • Области: 108.04 m2

  • Апартамент: №23

  • Етаж: 2

  • Изложение: Юг, Запад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*