АП. 20
384,485 €
(2,620 €/m2)
-
Области: 146.75 m2
-
Апартамент: №20
-
Етаж: 3
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта