АП. 171
178,900 €
(1,614 €/m2)
-
Области: 110.81 m2
-
Апартамент: №171
-
Етаж: 17
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта