Преминаване към съдържанието

АП. 15 Включва мазе

344,600 €

(2,599 €/m2)

  • Области: 132.54 m2

  • Апартамент: №15

  • Етаж: 7

  • Изложение: Север, Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*