АП. 127
181,900 €
(1,609 €/m2)
-
Области: 112.99 m2
-
Апартамент: №127
-
Етаж: 13
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта