АП. 126
125,900 €
(1,627 €/m2)
-
Области: 77.37 m2
-
Апартамент: №126
-
Етаж: 13
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта