АП. 117
189,974 €
(2,639 €/m2)
-
Области: 71.96 m2
-
Апартамент: №117
-
Етаж: 11
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта