АП. 107
192,000 €
(2,344 €/m2)
-
Области: 81.91 m2
-
Апартамент: №107
-
Етаж: 15
-
Изложение: Север, Запад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта