Ап 10
160,162 €
(2,390 €/m2)
-
Области: 66.99 m2
-
Апартамент: №10
-
Етаж: 1
-
Изложение: Север, Изток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта