Ап 1
240,575 €
(2,366 €/m2)
-
Области: 101.68 m2
-
Апартамент: №1
-
Етаж: партер
-
Изложение: Изток, Запад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта