Преминаване към съдържанието

3-СТАЕН ПОД 110 ХИЛ.ЕВРО С АКТ14

108,384 €

(1,200 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Инклузив недвижими имоти предлага 3-стаен апартамент в една от най-луксозните сгради в район Беломорски . Сградата се отличава с модерна визия и много луксозни общи части. Апартаментът се състои от антре, хол и трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, отделно тоалетна и място за мокро помещение и тераса. Сградата се намира в нов район ниско застрояване. Най-бързо развиващият се район в град Пловдив . Има възможност за закупуване на паркомяста!

За повече информация и огледи обадете се на посочения телефон и цитирайте кода: № 256629

  • Местоположение:
    Беломорски, Пловдив

  • Площ в квадратни метри:
    90.32 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*